ZURU X-SHOT Skins Lock Gun
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 6.50 cm |
| Výška balení | 28.80 cm |
| Délka balení | 60.00 cm |
| Váha balení | 0.75 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |
| materiál | Pěna |
Popis
Zažijte nekonečná dobrodružství s X-Shot Skins Lock Blasterem! Tento blaster má otočnou hlaveň, která pojme 8 šipek a vystřelí je až do vzdálenosti 27 metrů. Díky speciální technologii Air Pocket jsou šipky rychlé a přesné. Po hře můžete blaster uzamknout, aby ho nikdo jiný nepoužil. Skvělá hračka pro děti od 3 let, která přináší spoustu zábavy a soutěžení.Vhodné pro děti od 3 let
- Kapacita šipek: 8
- Dosah: 27 m
- Technologie Air Pocket
- Jedinečný QR kód pro odemykání
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
ZRU 49Z-36606