Ponořte se s dětmi do světa dinosaurů díky svítícím samolepkám na zeď 3D - DINO! Tyto dekorace nejenže vypadají jako skutečné trojrozměrné tvory za denního světla, ale také září v noci, což dětem přináší ještě více zábavy. Snadno je nalepíte na zeď, dveře nebo skříň a pokoj okamžitě ožije. Perfektní způsob, jak probudit dětskou představivost a vytvořit útulné prostředí plné dobrodružství. Darujte malým fanouškům dinosaurů dárek, který je bude bavit celý rok!
Vhodné pro děti od 3 let
Šířka balení (cm): 30.5
Výška balení (cm): 36.5
Délka balení (cm): 2
Hmotnost balení (kg): 0.088
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 30.50 cm |
| Výška balení | 36.50 cm |
| Délka balení | 2.00 cm |
| Váha balení | 0.09 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už zítra
* platí pro vybrané dopravce