Užijte si každý doušek s veselým hrnkem na kávu Pokémon! Díky šroubovacímu víčku můžete mít svůj oblíbený nápoj vždy bezpečně u sebe bez rizika rozlití.
Hrnek má dvojitou stěnu, která udrží teplo nebo chlad a ochrání ruce před horkem. Je ideální na cesty do školy nebo výlety, protože snadno padne do batohu.
Vhodné pro děti od 6 let.
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 9.00 cm |
| Výška balení | 9.00 cm |
| Délka balení | 14.00 cm |
| Váha balení | 0.10 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už zítra
* platí pro vybrané dopravce