Hliníková sportovní láhev s motivem Pokémon je skvělým pomocníkem při pitném režimu během hry i školních aktivit. Má objem 710 ml a bezpečný šroubovací uzávěr s těsněním, který zabraňuje úniku tekutin. Díky nízké hmotnosti a odolnosti je vhodná pro děti od 6 let, které tak mohou mít svůj oblíbený nápoj vždy po ruce.
Vhodné pro děti od 6 let
Objem: 710 ml
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 10.00 cm |
| Výška balení | 7.00 cm |
| Délka balení | 23.00 cm |
| Váha balení | 0.12 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už zítra
* platí pro vybrané dopravce