Sparkys Tetovací studio s ozdobami JEDNOROŽEC
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 25.10 cm |
| Výška balení | 20.70 cm |
| Délka balení | 3.30 cm |
| Váha balení | 0.20 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |
Popis
Objevte kouzlo tetování s touto sadou Sparkys Tetovací studio JEDNOROŽEC! Malí umělci si mohou vyzdobit vlasy i tělo barevnými vzory, třpytkami a kamínky. Sada obsahuje vše potřebné – šablony, barevná tetovací pera i ozdoby do vlasů. Je to skvělý způsob, jak trávit čas tvořením a bavit se s kamarády doma i venku.Vhodné pro děti od 6 let
Šířka balení (cm): 25.1
Výška balení (cm): 20.7
Délka balení (cm): 3.3
Hmotnost balení (kg): 0.2
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
SPA 47B-602