Sparkys Šperkovnice s hudbou - kočka OVÁL
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 17.30 cm |
| Výška balení | 14.70 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 0.27 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |
Popis
Hudební šperkovnice ve tvaru roztomilé kočky je skvělým dárkem pro malé slečny od 3 let. Po otevření se rozezní melodie, která zpříjemní chvíle ukládání pokladů a drobností. Díky oválnému tvaru se pohodlně vejde na poličku či noční stolek a stane se milovanou součástí dětského pokoje.
Vhodné pro děti od 3 let
Rozměry balení: 17.3 x 14.7 x 8 cm
Hmotnost balení: 0.272 kg
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
SPA 47B-160-4