Sparkys Šperkovnice s hudbou - jednorožec OVÁL
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 17.30 cm |
| Výška balení | 14.70 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 0.27 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |
Popis
Hudební šperkovnice ve tvaru jednorožce je krásným dárkem pro všechny malé slečny od 3 let. Oválný tvar a jemná melodie z ní dělají skvělého společníka pro ukládání pokladů i tajemství. Díky kompaktním rozměrům ji lze snadno přenášet a přinášet radost kdekoliv.Vhodné pro děti od 3 let
Rozměry balení: 17.3 x 14.7 x 8 cm
Hmotnost balení: 0.272 kg
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
SPA 47B-160-5