PlayGo PLAYGO - Přátelé oceánských bublinek
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 měsíců |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 24.00 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 0.24 kg |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Zažijte radost a zábavu s přáteli oceánských bublinek, kteří jsou ideální pro děti od 6 měsíců. Tento set obsahuje dva druhy postaviček a celkem 4 kusy, které podpoří dětskou fantazii a hru. Přátelé oceánských bublinek jsou skvělým společníkem pro malé děti a nevyžadují žádné baterie.Vhodné pro děti od 6 měsíců
Počet kusů: 4
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
PLG 49P-1939