Váš košík
V košíku nemáte žádný produkt
Zažijte radost a tvořivost s PlayGo Gumovými kostkami 8ks. Tyto barevné kostky pomáhají dětem rozvíjet motoriku a učí je poznávat tvary a barvy. Jsou měkké, bezpečné a snadno se čistí. :
Vhodné pro děti od 6 měsíců.
Počet kusů: 8
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 měsíců |
| Šířka balení | 11.50 cm |
| Výška balení | 23.50 cm |
| Délka balení | 6.00 cm |
| Váha balení | 0.54 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Batole (1-2 roky) |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už 27.5.
* platí pro vybrané dopravce