Skládací bezdrátová sluchátka nabízí nerušený poslech hudby, sledování videí nebo hraní videoher.
Bezdrátové připojení je umožněno ke všem kompatibilním zařízením, jako jsou chytré telefony, tablety, audio a video přehrávače. Maximální citlivost hlasitosti je 85 dB pro bezpečný poslech a ochranu dětských uší.
Přednosti:
Skladba a funkčnost:
Kupte dětem skládací sluchátka!
Vhodné pro děti od 3 let
Doba nabíjení: cca 2 hodiny
POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.
| Váha balení | 0.29 kg |
| Šířka balení | 8.00 cm |
| Délka balení | 17.00 cm |
| Výška balení | 19.00 cm |
| Vhodné | od 4 let |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |
| záruka | 2 roky |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už 28.5.
* platí pro vybrané dopravce