Sluchátka se svítícími kočičími oušky zajisté potěší fanynky Barbie.
Jsou vybavena bezdrátovou technologií a také je lze je snadno přepnout do režimu kabelového připojení pomocí kabelu s 3,5 mm jack konektorem, který je součástí balení. Umožňují poslouchat hudbu, videohry nebo audioknihy.
Přednosti:
Skladba a funkčnost:
Kupte holčičkám chytrá sluchátka s oušky!
Vhodné pro děti od 3 let
Doba nabíjení: cca 2 hodiny
POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.
| Váha balení | 0.32 kg |
| Šířka balení | 8.30 cm |
| Délka balení | 17.50 cm |
| Výška balení | 20.40 cm |
| Vhodné | od 4 let |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |
| záruka | 2 roky |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už 28.5.
* platí pro vybrané dopravce