Keeleco Poník s ocasem 16 cm rezavý
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 16.00 cm |
| Výška balení | 16.00 cm |
| Délka balení | 14.00 cm |
| Váha balení | 0.13 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
Popis
Malý poník Keeleco s ocasem o velikosti 16 cm potěší každé dítě hned ve třech různých provedeních. Je ideální pro malé milovníky zvířat od tří let, kteří rádi tvoří příběhy a hrají si s figurkami. Kompaktní rozměry usnadňují jeho přenášení a hraní kdekoliv.
Vhodné pro děti od 3 let
Rozměry balení: 14 x 16 x 16 cm
Hmotnost balení: 0,13333 kg
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
KEC 49K-SE3814_rezavý