Váš košík
V košíku nemáte žádný produkt
Medvěd Harry od Keeleco je měkký kamarád vysoký 25 cm, který potěší každé dítě od tří let. Nabízí se ve dvou variantách, takže si každý najde svého oblíbeného plyšáka. Perfektní pro mazlení doma i na cestách, tento medvídek se rychle stane věrným parťákem vašich nejmenších.
Vhodné pro děti od 3 let
Rozměry balení: 20 x 25 x 20 cm
Hmotnost balení: 0,233 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 20.00 cm |
| Výška balení | 25.00 cm |
| Délka balení | 20.00 cm |
| Váha balení | 0.23 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už zítra
* platí pro vybrané dopravce