S tímto psacím setem Bluesky s motivem Harryho Pottera bude každý zápis dobrodružstvím! Obsahuje pero a blok s barevným erbem oblíbených kolejí, které potěší malé čaroděje i čarodějky. Díky kompaktním rozměrům je ideální na cesty do školy i na doma. Zažijte radost z tvoření s magickým nádechem!
Vhodné pro děti od 3 let.
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 17.00 cm |
| Výška balení | 24.00 cm |
| Délka balení | 2.00 cm |
| Váha balení | 0.30 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už 28.5.
* platí pro vybrané dopravce