Hledáte prostorné pouzdro pro školní potřeby s motivem Harryho Pottera? Bluesky velké pouzdro v licenčním provedení je skvělou volbou! Může pojmout vše od tužek až po malé sešity a díky svému magickému vzhledu potěší každého malého čaroděje nebo čarodějku. Je lehké a snadno se nosí, takže ideálně poslouží ve škole i doma.
Vhodné pro děti od 3 let.
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 20.00 cm |
| Výška balení | 14.00 cm |
| Délka balení | 5.00 cm |
| Váha balení | 0.09 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už 28.5.
* platí pro vybrané dopravce