ZURU Metal Machines Auto 1ks
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Kov |
| Šířka balení | 10.80 cm |
| Výška balení | 16.50 cm |
| Délka balení | 3.50 cm |
| Váha balení | 0.04 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |
Popis
Malé kovové auto ZURU Metal Machines je skvělým společníkem pro děti od 3 let, které rády objevují svět aut a modelů. Je pevné, vyrobené z kvalitního kovu a má přesné detaily, které potěší každého malého fanouška motorek a vozidel. Auto je lehké a snadno se drží v ruce, takže zabaví děti při hře doma i na cestách.
Dodáváno dle skladové dostupnost.
Vhodné pro děti od 3 let
Materiál: Kov
Šířka balení (cm): 10.8
Výška balení (cm): 16.5
Délka balení (cm): 3.5
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
ZRU 49Z-6708