X-SHOT Meč modrý
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 5.50 cm |
| Výška balení | 63.50 cm |
| Délka balení | 16.50 cm |
| Váha balení | 0.16 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |
Popis
X-SHOT Meč více druhů přináší spoustu zábavy do dětských her! Tento lehký meč je navržený pro malé dobrodruhy od 3 let, kteří chtějí zažít napínavé souboje plné fantazie. S rozměry přizpůsobenými dětem se snadno drží a bezpečně používá při každém hraní. Přidejte do herního světa trochu akce a nechte děti rozvíjet svou kreativitu s touto skvělou hračkou.
Vhodné pro děti od 3 let
Rozměry balení: 16.5 x 5.5 x 63.5 cm
Hmotnost balení: 0.161 kg
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
EPE 49Z-3695_modrý