Stor Star Wars Keramický hrnek 350 ml
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 12.00 cm |
| Výška balení | 8.00 cm |
| Délka balení | 9.00 cm |
| Váha balení | 0.40 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Milovníci Star Wars, pozor! Hrnek Star Wars je skvělým společníkem na každé pití. S objemem 350 ml pojme dostatek vašeho oblíbeného nápoje a díky keramickému provedení vydrží každodenní použití v myčce i mikrovlnce. Navíc je zabalený v krásném dárkovém boxu, takže udělá radost nejen vám, ale i jako dárek kamarádům či rodině.
Připravte si svůj nápoj a vychutnejte si chvíle s galaktickými hrdiny!
Vhodné pro děti od 6 let
Objem: 350 ml
Materiál: keramika
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
SOR ST00279EPM