Tato Tritan láhev s motivem Nebelvíru z Harryho Pottera je skvělým doplňkem pro všechny malé čaroděje a čarodějky od 6 let. Praktický šroubovací uzávěr zajistí, že nápoj nevytéká, a láhev se snadno nosí do školy i na výlety. S objemem 850 ml pojme dostatek vody na celý den plný dobrodružství ve světě magie.
Vhodné pro děti od 6 let.
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 7.00 cm |
| Výška balení | 7.00 cm |
| Délka balení | 22.00 cm |
| Váha balení | 0.08 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už zítra
* platí pro vybrané dopravce