Váš košík
V košíku nemáte žádný produkt
Užijte si každé ráno s hrnkem STOR Black Widow o objemu 520 ml! Díky dvojité stěně udrží vaše nápoje teplé a se šroubovatelným uzávěrem se nemusíte bát rozlití.
Skvělý pomocník pro děti od 6 let, který je praktický i snadno přenosný.
Vhodné pro děti od 6 let.
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 9.00 cm |
| Výška balení | 9.00 cm |
| Délka balení | 17.00 cm |
| Váha balení | 0.12 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už zítra
* platí pro vybrané dopravce