Láhev STOR s motivem Batmana o objemu 780 ml je skvělým společníkem pro malé dobrodruhy od 6 let. Díky pevnému šroubovacímu uzávěru můžete mít jistotu, že nápoj zůstane uvnitř bez rozlití.
Je lehká a snadno přenosná do školy či na výlety. Jen pozor – není vhodná do myčky nádobí, proto ji raději umývejte ručně a uchovejte ji dlouho krásnou.
Vhodné pro děti od 6 let
Objem: 780 ml
Materiál: nerezová ocel
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 7.00 cm |
| Výška balení | 7.00 cm |
| Délka balení | 23.00 cm |
| Váha balení | 0.12 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
259 Kč
179 Kč
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už zítra
* platí pro vybrané dopravce