Sparkys Dárková taška XL - Párty oslava
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 40.00 cm |
| Výška balení | 55.00 cm |
| Délka balení | 0.20 cm |
| Váha balení | 0.18 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Darujte radost se stylovou dárkovou taškou Sparkys XL! Díky rozměrům 40 x 55 x 15 cm se do ní pohodlně vejdou všechny malé poklady – knihy, hračky nebo kosmetika. Pevný papír chrání obsah a navíc je šetrný k přírodě, protože ho snadno recyklujete. Taška je skvělá na oslavy narozenin i jiné párty! Ušetří vám čas s balením a přinese úsměv všem obdarovaným.Vhodné pro děti od 3 let
Materiál: papír
Rozměry balení: 40 x 55 x 0.2 cm
Hmotnost balení: 0.18 kg
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
SPA 47DF-7206XL