Sparkys Balicí papír dětský 200 x 70 cm příšerky
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 3.26 cm |
| Výška balení | 70.00 cm |
| Délka balení | 3.26 cm |
| Váha balení | 0.17 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Dospělí |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Balicí papír Sparkys přináší radost do každého dětského dárku. S rozměry 200 x 70 cm a různými veselými motivy je ideální pro balení narozeninových překvapení i malých pozorností. Snadno se používá a dodává dárkům jedinečný vzhled, který potěší všechny děti i jejich blízké.Vhodné pro děti od 3 let
Rozměry balení: 3,26 x 70 x 3,26 cm
Hmotnost balení: 0,172 kg
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
SPA 47JH-JY2403-0725_příšerky