Užijte si pití oblíbeného nápoje s keramickým hrnkem Halo Infinite o objemu 315 ml! Je vhodný pro děti od šesti let a díky odolnému materiálu ho můžete bez obav dát do myčky nádobí i mikrovlnné trouby. Hrnek má krásný motiv z populární hry, který potěší všechny malé i větší fanoušky. Navíc je zabalený v pěkném boxu, takže se hodí jako dárek pro kamarády nebo rodinu.
Vhodné pro děti od 6 let
Materiál: keramika
Objem: 315 ml
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 12.00 cm |
| Výška balení | 9.00 cm |
| Délka balení | 10.00 cm |
| Váha balení | 0.38 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už zítra
* platí pro vybrané dopravce