Pyramid International Batman Hrnek cappucino
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 8.00 cm |
| Délka balení | 12.00 cm |
| Váha balení | 0.37 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Hrnek cappuccino s motivem Batmana je skvělý společník pro malé i velké fanoušky tohoto superhrdiny. Keramický materiál zajistí dlouhou životnost a snadnou údržbu – hrnek lze bez obav mýt v myčce a používat i v mikrovlnné troubě. Užijte si oblíbený nápoj ve společnosti svého hrdiny každý den!
Vhodné pro děti od 3 let
Materiál: keramika
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
PYR SCMG26902EPM