PLAYGO - Vědro pro třídění tvarů
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 měsíců |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 14.50 cm |
| Délka balení | 15.00 cm |
| Váha balení | 0.30 kg |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců), Batole (1-2 roky) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Zažijte nekonečná dobrodružství s vědrem pro třídění tvarů od PLAYGO. Tato 12 dílná sada je skvělá pro malé ruce a pomáhá dětem poznávat tvary a barvy. Rozvíjí jemné motorické dovednosti a podporuje zábavu a učení. Věk: 6 měsíců a více.Klíčové parametry:
- Vhodné pro děti od 6 měsíců
- Počet dílů: 12
- Rozvoj jemných motorických dovedností
- Velikost vhodná pro malé ruce
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
PLG 49P-2387