Váš košík
V košíku nemáte žádný produkt
Zažijte nekonečná dobrodružství s PlayGo Hracím a skákacím míčkem 1514, který je vyroben z měkkého a odolného materiálu. Díky otvorům je snadno uchopitelný i pro malé děti a barevná rolnička uvnitř přináší radost a zvukovou zábavu.
Obrázek je ilustrační.
Vhodné pro děti od 6 měsíců.
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 měsíců |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 14.50 cm |
| Délka balení | 9.00 cm |
| Váha balení | 0.13 kg |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců), Batole (1-2 roky) |
| Pohlaví | Unisex |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už 27.5.
* platí pro vybrané dopravce