Váš košík
V košíku nemáte žádný produkt
Zažijte radost z objevování s PlayGo Dětským smyslovým kroužkem. Barevný kroužek nabízí různé textury a zvuky, které pomáhají rozvíjet smysly vašich dětí. Je vyroben z bezpečných materiálů a snadno se drží v malé ruce. Vhodné pro děti od 3 měsíců, které rády poznávají svět kolem sebe.
Klíčové parametry:
- Vhodné pro děti od 3 měsíců
- Bez baterií
- Ergonomický tvar
- Různé textury a zvuky
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 5 měsíců |
| Šířka balení | 12.00 cm |
| Výška balení | 15.50 cm |
| Délka balení | 8.50 cm |
| Váha balení | 0.07 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců), Batole (1-2 roky) |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už 27.5.
* platí pro vybrané dopravce