PlayGo Bublinkový slon
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 22.00 cm |
| Výška balení | 20.00 cm |
| Délka balení | 9.00 cm |
| Váha balení | 0.39 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Zažijte nekonečná dobrodružství s PlayGo Bublinkovým slonem, který děti od 3 let nadchne svou bublinkovou hrou. Stačí ho dát do vaničky a stisknout tlačítko, aby se spustila zábava plná bublinek. Sloník funguje na baterii AA 1,5 V, která není součástí balení. Je to skvělá hračka pro rozvoj jemné motoriky a koordinace během koupání.Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
PLG 49P-1800