Nafukovací zvířátko JEDNOROŽEC 155 x 119 cm
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 24.00 cm |
| Výška balení | 24.00 cm |
| Délka balení | 6.50 cm |
| Váha balení | 1.17 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Objevte kouzlo léta s nafukovacím jednorožcem! Tento barevný plovák je vyroben z odolného vinylu a má pevné rukojeti pro bezpečné držení. Je vybaven bezpečnostními ventily a záplatou na opravy, takže si můžete hrát bez starostí. S rozměry 155 x 119 cm je ideální pro malé i větší děti od tří let, kteří si chtějí užít vodní radovánky naplno.Vhodné pro děti od 3 let
Rozměry balení: 24 x 24 x 6.5 cm
Hmotnost balení: 1.173 kg
Materiál: vinyl
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
BST 53-41114