Nafukovací bazén Swim Squad™ Ø 102 x 25 cm
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 24.00 cm |
| Výška balení | 24.00 cm |
| Délka balení | 6.00 cm |
| Váha balení | 0.94 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Bazén Swim Squad™ o průměru 102 cm a výšce 25 cm je skvělým místem pro první vodní radovánky vašich dětí od 3 let. Díky jednoduchému nafouknutí jej můžete mít připravený během chvilky na zahradě nebo balkoně. Bezpečný a kompaktní, ideální pro malé dobrodruhy, kteří chtějí zažít osvěžující chvíle v létě plné smíchu.Vhodné pro děti od 3 let
Rozměry: Ø 102 x 25 cm
Šířka balení: 24 cm
Výška balení: 24 cm
Délka balení: 6 cm
Hmotnost balení: 0.941 kg
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
BST 53-51104