Objevte kouzlo divočiny s plyšovými sběratelskými zvířaty Keeleco! Šest různých druhů divokých zvířátek o velikosti 12 cm přináší dětem spoustu radosti a možností k hraní i sbírání. Vyrobená s důrazem na kvalitu a bezpečnost, tato sada je ideální pro malé objevitele přírody od tří let. Připravte se na dobrodružství plné fantazie a roztomilých kamarádů, kteří čekají na nové domovy.
Vhodné pro děti od 3 let
Rozměry balení: 10 x 12 x 10 cm
Velikost hraček: 12 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 10.00 cm |
| Výška balení | 12.00 cm |
| Délka balení | 10.00 cm |
| Váha balení | 0.07 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už 27.5.
* platí pro vybrané dopravce