Váš košík
V košíku nemáte žádný produkt
Plyšová opička Keeleco o velikosti 18 cm potěší všechny malé milovníky zvířátek. Měkký materiál a roztomilý ocásek dělají z této hračky skvělého společníka na hraní i spaní. K dispozici ve čtyřech variantách, takže si každý najde svého oblíbence. Bezpečná a kvalitní hračka vhodná pro děti od tří let.
Vhodné pro děti od 3 let
Rozměry balení: 18 x 18 x 19 cm
Hmotnost balení: 0.158 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 18.00 cm |
| Výška balení | 18.00 cm |
| Délka balení | 19.00 cm |
| Váha balení | 0.16 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už zítra
* platí pro vybrané dopravce