Váš košík
V košíku nemáte žádný produkt
Přineste domů zábavu s Keeleco Morčetem se zvukem! Tento malý plyšák vysoký 15 cm vydává roztomilé zvuky, které nadchnou každé dítě od tří let. Vybaven bateriemi typu LR44, které jsou součástí balení, je připraven k okamžité hře. Vyberte si ze tří různých druhů a dopřejte dětem spoustu radosti i nové zážitky při hraní.
Vhodné pro děti od 3 let
Rozměry balení: 14 x 9 x 15 cm
Baterie: LR44 (knoflíková), součástí balení
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 9.00 cm |
| Výška balení | 15.00 cm |
| Délka balení | 14.00 cm |
| Váha balení | 0.13 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | LR44 (knoflíková) |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už 27.5.
* platí pro vybrané dopravce