Keeleco Kráva 18 cm
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 14.00 cm |
| Výška balení | 18.00 cm |
| Délka balení | 14.00 cm |
| Váha balení | 0.18 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
Popis
Keeleco Kráva o velikosti 18 cm je plyšová hračka, která potěší každé dítě od tří let. Měkký materiál a příjemný design dělají z této krávy ideálního kamaráda na hraní i usínání. Bezpečné provedení odpovídá požadavkům rodičů, takže si můžete být jisti kvalitou a pohodlím pro vaše nejmenší.Vhodné pro děti od 3 let
Rozměry balení: 14 x 18 x 14 cm
Hmotnost balení: 0.18 kg
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
KEC 49K-SE6703