Váš košík
V košíku nemáte žádný produkt
Seznamte se s Keeleco Kachnátkem chlupatým o délce 15 cm – skvělým společníkem pro malé děti od tří let. Jeho jemný povrch a přátelský vzhled zaručují, že se rychle stane oblíbenou hračkou na hraní i mazlení. Díky kompaktní velikosti ho děti mohou brát všude s sebou a užívat si společné dobrodružství každý den.
Vhodné pro děti od 3 let
Rozměry balení: 16 x 9 x 15 cm
Hmotnost balení: 0,11458 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 9.00 cm |
| Výška balení | 15.00 cm |
| Délka balení | 16.00 cm |
| Váha balení | 0.11 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už zítra
* platí pro vybrané dopravce