KEEL TOYS Mini adoptovatelný svět 10 cm
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 9.00 cm |
| Výška balení | 10.00 cm |
| Délka balení | 7.00 cm |
| Váha balení | 0.08 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
Popis
Miniaturní svět KEEL TOYS přináší radost všem malým objevitelům od 3 let. S dvanácti různými druhy figurek o velikosti 10 cm nabízí spoustu zábavy a možností pro tvoření vlastních příběhů. Hračky jsou lehké a snadno se přenášejí, takže mohou být skvělým společníkem na cesty i domů. Rozvíjejte představivost svých dětí hravou formou!
Dodáváno dle skladové dostupnosti.
Vhodné pro děti od 3 let
Rozměry balení: 9 x 7 x 10 cm
Hmotnost balení: 0,076 kg
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
KEE 49K-SE2284