KEEL TOYS Keeleco Žába 18 cm
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 16.00 cm |
| Výška balení | 18.00 cm |
| Délka balení | 14.00 cm |
| Váha balení | 0.17 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
Popis
Hledáte měkkého kamaráda pro své děti? Plyšová žába KEEL TOYS Keeleco o velikosti 18 cm je skvělým parťákem pro všechny malé dobrodruhy od 3 let. Je příjemná na dotek a její kvalitní provedení potěší nejen děti, ale i rodiče. Přineste domů tuto roztomilou žabičku, která rozjasní dětský pokoj a zpříjemní společné hry.
Vhodné pro děti od 3 let
Rozměry balení: 14 x 16 x 18 cm
Hmotnost balení: 0.166 kg
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
KEE 49K-SE6706