Váš košík
V košíku nemáte žádný produkt
Plyšová surikata od KEEL TOYS je skvělým kamarádem pro děti od 3 let. S výškou 22 cm je ideální na mazlení i hraní. Měkký materiál a detailní zpracování potěší všechny malé milovníky zvířat, kteří rádi poznávají nové tvory a jejich příběhy. Vezměte si domů kousek divočiny, který rozproudí dětskou fantazii!
Vhodné pro děti od 3 let
Rozměry balení: 16 x 20 x 17 cm
Hmotnost balení: 0.158 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 16.00 cm |
| Výška balení | 20.00 cm |
| Délka balení | 17.00 cm |
| Váha balení | 0.16 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už zítra
* platí pro vybrané dopravce