KEEL TOYS Keeleco Štěně Love Dalmatin 23 cm
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 18.00 cm |
| Výška balení | 23.00 cm |
| Délka balení | 17.00 cm |
| Váha balení | 0.26 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
Popis
Keeleco Štěně Love Dalmatin je měkký kamarád, který potěší každé dítě od tří let. S výškou 23 cm se snadno drží a je ideální na mazlení i společné hry doma i venku. Tento roztomilý dalmatinský pejsek přinese dětem radost a pocit bezpečí kdykoliv si ho vezmou s sebou.Vhodné pro děti od 3 let
Rozměry balení: 18 x 23 x 17 cm
Hmotnost balení: 0.2625 kg
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
KEE 49K-SE3799