Malé plyšové kamarády z KEEL TOYS Keeleco Mini si vaše děti zamilují na první pohled! Každý plyšák je vysoký kolem 10 cm a nabízí skvělou kvalitu i měkký materiál, který je šetrný k dětské pokožce. V kolekci najdete 12 druhů v mixu B, takže si může každý vybrat svého oblíbeného kamaráda. Tyto hračky jsou perfektní pro hraní i mazlení a splňují požadavky rodičů na bezpečnost i vzhled. Přidejte do dětského světa trochu více radosti s těmito malými miláčky!
Dodáváno dle skladové dostupnosti.
Vhodné pro děti od 3 let
Šířka balení (cm): 9
Výška balení (cm): 10
Délka balení (cm): 7
Hmotnost balení (kg): 0.076
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 9.00 cm |
| Výška balení | 10.00 cm |
| Délka balení | 7.00 cm |
| Váha balení | 0.08 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už zítra
* platí pro vybrané dopravce