KEEL TOYS Keeleco Medvěd Harry krémový 75 cm
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 40.00 cm |
| Výška balení | 75.00 cm |
| Délka balení | 58.00 cm |
| Váha balení | 0.90 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
Popis
Medvěd Harry od KEEL TOYS je měkký a krémově zbarvený plyšák vysoký 75 cm, který se stane věrným kamarádem každého dítěte. Díky své velikosti nabízí spoustu prostoru pro objímání a mazlení. Vyrobený z kvalitních materiálů, které splňují požadavky rodičů i dětí, je vhodný pro děti od tří let. Připravte se na hodiny společné zábavy s tímto příjemným medvídkem!Vhodné pro děti od 3 let
Šířka balení: 40 cm
Výška balení: 75 cm
Délka balení: 58 cm
Hmotnost balení: 0.9 kg
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
KEE 49K-SE3323