Váš košík
V košíku nemáte žádný produkt
Plyšový klaun očkatý od KEEL TOYS je měkký kamarád pro děti od 3 let, který zpříjemní každou chvilku hry i odpočinku. S výškou 25 cm je ideální na mazlení a přenášení všude s sebou. Je vyroben z kvalitního materiálu, který odpovídá nárokům rodičů na bezpečnost a trvanlivost. Tento klaun si rychle získá místo v dětském srdci díky svému veselému vzhledu.
Vhodné pro děti od 3 let
Rozměry balení: 18 x 15 x 26 cm
Hmotnost balení: 0.22 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 26.00 cm |
| Délka balení | 18.00 cm |
| Váha balení | 0.22 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už zítra
* platí pro vybrané dopravce