KEEL TOYS Keeleco Had 100 cm zelený
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 8.00 cm |
| Výška balení | 100.00 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 0.26 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
Popis
Plyšový had od KEEL TOYS je skvělým kamarádem pro všechny děti od tří let. Je dlouhý 100 cm a dostupný ve čtyřech variantách, takže si každý vybere toho svého oblíbeného hada. Měkký a příjemný materiál potěší při mazlení i hraní. Tento plyšák je bezpečný a kvalitní, což ocení nejen děti, ale i jejich rodiče.
Vhodné pro děti od 3 let
Rozměry balení: 8 x 100 x 8 cm
Hmotnost balení: 0.258 kg
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
KEE 49K-SE1165_zelený