Váš košík
V košíku nemáte žádný produkt
Zažijte nekonečná dobrodružství s KEEL SF3071 Voňavými plyšovými cupcaky o velikosti 16 cm. Tyto měkké a voňavé plyšové hračky jsou ideální pro děti od 3 let. Jsou bezpečné, příjemné na dotek a skvělé pro hraní doma i na cestách. Věk: 3 let a více, Materiál: Ostatní, DPH: 21%.
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 10.00 cm |
| Výška balení | 12.00 cm |
| Délka balení | 10.00 cm |
| Váha balení | 0.12 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už 27.5.
* platí pro vybrané dopravce