KEEL SE2918 Medvěd 20 cm
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 16.00 cm |
| Výška balení | 20.00 cm |
| Délka balení | 17.00 cm |
| Váha balení | 0.16 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
Popis
Medvídek KEEL SE2918 Keeleco SPARKYS je měkký plyšák vysoký 20 cm, který si děti okamžitě zamilují. Jeho příjemný materiál a roztomilý vzhled uspokojí malá dobrodružství i klidné chvíle odpočinku. Vyroben s ohledem na bezpečnost a kvalitu, je perfektní volbou pro děti od tří let, které hledají věrného kamaráda na hraní i mazlení.Vhodné pro děti od 3 let
Rozměry balení: 17 x 16 x 20 cm
Hmotnost balení: 0.158 kg
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
KEE 49K-SE2918