Intex 29026 Solární kryt 5,49 x 2,74 m
Solární kryt pro zachování teplejší vody v obdélníkovém bazénu. Pasuje na bazény o rozměrech 5,49 x 2,74 m.
Je rozměrů 5,38 x 2,53 m, modré barvy a má integrované otvory pro odtok vody.
Přednosti:
Doplňte si výbavu ke stávajícímu bazén Intex!
Rozměry krytu: 538 x 253 cm
Materiál: nylon, vinyl
Rozměry balení: cca 55 x 28 x 45 cm
| Délka (cm) | 538 cm |
| Šířka (cm) | 253 cm |
| Vhodné | od 18 let |
| Věk | Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |
| Váha balení | 3.5 kg |
| Šířka balení | 40 cm |
| Délka balení | 26 cm |
| Výška balení | 65 cm |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už 27.5.
* platí pro vybrané dopravce