Hrací míčky Bestway Splash & Play přinášejí dětem nekonečnou zábavu a zároveň podporují jejich motorický rozvoj. Sada obsahuje 100 kuliček v čtyřech veselých barvách, které lze používat nejen v bazénu, ale také doma na podlaze nebo ve vaně. Míčky jsou lehké a bezpečné díky hladkému švu, takže si děti mohou hrát bez obav. Pomáhají rozvíjet koordinaci ruky a oka při chytání nebo házení a učí se přitom poznávat barvy. Skvělý způsob, jak zabavit vaše malé průzkumníky!
Vhodné pro děti od 1 roku
Počet dílků: 100
Rozměry balení: 35 x 25 x 19 cm
Hmotnost balení: 0.55 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 25.00 cm |
| Výška balení | 19.00 cm |
| Délka balení | 35.00 cm |
| Váha balení | 0.55 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Batole (1-2 roky) |
| Pohlaví | Unisex |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už 27.5.
* platí pro vybrané dopravce