Hledáte bezpečnou a lehkou hračku pro vaše nejmenší? Epee Jumpík - Měkký Hopík je přesně to, co potřebujete! S průměrem 6,3 cm a vyrobený ze speciální pěny nabízí tento hopík skvělou zábavu i pro děti od tří let. Barevné motivy jako hmyz nebo jednorožec potěší každé dítě a podpoří jeho hravost i motoriku. Ideální na doma i ven – hodně skákání bez starostí!
Vhodné pro děti od 3 let
Materiál: Pěna
Průměr: 6,3 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Pěna |
| Šířka balení | 6.00 cm |
| Výška balení | 6.00 cm |
| Délka balení | 6.00 cm |
| Váha balení | 0.37 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Doprava zdarma při nákupu od 1500 Kč*
Hračky můžete mít už 28.5.
* platí pro vybrané dopravce