Charstítko ŠNEK
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od narození |
| Šířka balení | 29.00 cm |
| Výška balení | 8.00 cm |
| Délka balení | 32.00 cm |
| Váha balení | 0.17 kg |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců), Batole (1-2 roky) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Zažijte nekonečná dobrodružství s chrastítkem Šnek, které baví nejmenší děti barevnými kuličkami a zvuky. Vyrobeno z pevného a bezpečného plastu, toto chrastítko je ideální pro děti od 6 měsíců. Nevyžaduje baterie a pomáhá rozvíjet smysly a motoriku.Vhodné pro děti od 0 let
- Materiál: Ostatní
- Bez baterií
- Barevné kuličky a turbína pro zábavu
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
PLG 49P-15555